Strona główna

Rejsy żeglarskie

- Grecja
- Morze Śródziemne
- Wyspy Kanaryjskie
- Atlantyk
- Karaiby

Opis mojego jachtu
Szkolenia żeglarskie
Cennik rejsów
Terminarz rejsów
Galeria zdjęć i opinie
Informacje praktyczne
Kontakt z Kapitanem
 
 
Rejsy w Grecji, ale stanowczo nie tylko...
Decydując sie na żeglugę nami z pewnością znajdziesz to czego oczekujesz! Istotnym jest właściwy wybór akwenu żeglugi terminu oraz jej charakteru. Nie pływamy w sztywnych rygorach i procedurach do których przyzwyczajona jest znaczna część polskich żeglarzy.
Komendy zastępujemy prośbami, hierarchię - zespołem, wymagania- uczynnością. Dbamy, by atmosfera na jachcie była świetna i wszyscy uczestnicy czuli się dobrze. Żeglarski sposób spędzania wolnego czasu ma być wyłącznie przyjemnością!

 

Pamiętajmy jednak, że bezpieczeństwo załogi jest najwyższym priorytetem, więc nie wszystkie pomysły kreatywnej załogi będą mogły być zaakceptowane przez rozsądek kapitana :-)

Ewentualne mocniej zakrapiane biesiady planjemy wyłącznie w portach. Wieczory spędzamy przy stolach zastawionych południowymi przysmakami jeśli nie na pokładzie urokliwej zatoczki , to w lokalnych tawernach.

Możesz wybrać! najbardziej odpowiadający rodzaj i akwen żeglugi. Od wczasowo-wypoczynkowego pływania w Grecji latem i odwiedzenia raju żeglarskiego na Karaibach podczas "naszej" zimy, poprzez żeglarską przygodę odwiedzenia wielu akwenów i krajów Morza_Śródziemnego, zakosztowania "małej" żeglugi oceanicznej na archipelagu Wysp_Kanaryjskich , aż po tą ekstremalną-oceaniczną na Atlantyku.

Zachęcam do zajrzenia do zakładki Terminarz poszczególnych etapów oraz cennik , by zdecydować który rejs wybrać.

Oczywiście zawsze służe pomocą i chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Charakter rejsu, trasa oraz terminy, w zaplanowanych granicach są wybierane przez załogę i ustalane ze skiperem, w zależności od upodobań, czasu rejsu i aktualnych warunków pogodowych !!!

 
   
Tani hosting | Serwery | Rejestracja domen | Linki sponsorowane | Pozycjonowanie | Projektowanie stron | WEBMEDIA Polska