Strona główna

Rejsy żeglarskie

- Grecja
- Morze Śródziemne
- Wyspy Kanaryjskie
- Atlantyk
- Karaiby

Opis mojego jachtu
Szkolenia żeglarskie
Cennik rejsów
Terminarz rejsów
Galeria zdjęć i opinie
Informacje praktyczne
Kontakt z Kapitanem
 
 

Przez M.Śródzieme żeglujemy jesienią i wiosną

 

Grecja-Sycylia-Sardynia-Majorka-Alicante-Malaga-Gibraltar

Zdobyj solidne doświadczenie żeglarskie i wiele mil na rejsach "one way". Tu zawsze żeglujemy naprzód. Jest to z pewnością trasa dla żeglarzy, którzy nie maja wczasowych oczekiwań ;) Tutaj żeglujemy, często w trudnych jesienno -wiosennych warunkach M.Śródziemnego, które wbrew ogólnej opinni potrafi pokazać swój srogi pazur. Życie toczy się według kalendarza wacht, każdy śpi wtedy kiedy może , a nie kiedy chce ;) Naszym celem jest przemierzanie dużych odległości! Na logu pojawia się dużo mil, a przy okazji godzin żeglugi :) Po drodze odwiedzamy najciekawsze zakątki całego Morza Śródziemnego! Zdarzają się też czynne wulkany!!!!

 

 

Na wielu odcinkach trzeba będzie walczyć z przeciwnościami losu, pogody i samym sobą. Nie będzie okazji do szybkiego zawinęcia do bliskiego portu. Jednak jak już cumujemy to w pięknych miejscach!

Dokładne dane w Terminarzu oraz cenniku można wybrać dowolny etap rejsu, tylko jeden tydzień, bądź dowolnie je łączyć!

 

Dzięki temu , że rejs odbywa się poza szczytem upalnych sezonów, możemy cieszyć się swobodą oraz znacznie niższymi cenami! Wszystkiego!! Zaczynając od marin poprzez bilety lotnicze , aż po ceny w tawernach i restauracjach. Mimo tego woda jest ciepa , a codzienne porównanie do warunków atmosferycznych w kraju daje sporo satysfakcji :)

Pokonamy tysiące mil morskich poprzez tak piękne i czarujące wyspy i krainy jak: Sycylia, Wyspy Liparyjskie, wybrzeża Włoch, Sardynia, Balerary-Majorka, Ibiza oraz wybrzeże Hiszpańskie-Alikante, Malaga i osławiony Gibraltar!

Niemal jak wędrowne ptaki podążamy do słońca i ciepła :) Nie znaczy to jednak, ze zawsze na pokładzie jest sielankowo!

 

 
   
Tani hosting | Serwery | Rejestracja domen | Linki sponsorowane | Pozycjonowanie | Projektowanie stron | WEBMEDIA Polska