Strona główna

Rejsy żeglarskie

- Grecja
- Morze Śródziemne
- Wyspy Kanaryjskie
- Atlantyk
- Karaiby

Opis mojego jachtu
Szkolenia żeglarskie
Cennik rejsów
Terminarz rejsów
Galeria zdjęć i opinie
Informacje praktyczne
Kontakt z Kapitanem
 
 

Rejsy- Wyspy Kanaryjskie czyli lato zimą !

Żegluj i wypoczywaj na komfortowej Bavarii

Daty konkretnych rejsów w terminarzu

Dobre warnki wietrzne, niemal nieprzerwane słońce, przepiękne krajobrazy wiele miejsc różnorakiej rozrywki oraz niesamowita przyroda gwarantują maksimum przyjemności żeglarskch, poznawczych i nie tylko.

.............

Wybierz dogodny termin rejsu, atrakcyjne ceny możesz negocjować! Im większa grupa tym koszt na osobę mniejszy !!!

.............

Źeglujemy wygodną 4-ro kabinową Bavarią, w jedno i dwutygodniowych rejsach. Przykładowa trasa rejsu poniżej. Jednak w tym roku będziemy odwiedzać również Maroko. Trasy zawsze dopasowujemy do waszych indywidualnych oczekiwań ! Wiatry często Pólnocne w strefach przyśpieszenia między wyspami gwarantują niezapomniane żeglarskie wspomnienia.

...............

KARNAWAŁ na Teneryfie jest drugim co do wielkości na świecie!!! Od Trzech Króli do Srody Popielcowej trwają huczne zabawy do białego rana oraz barwne parady. Bardzo polecam.

Najintensywniejsze zabawy przez ostatnie trzy tygodnie KARNAWAŁU.

Wybór Królowej Karnawału poruszy majwiekszych ascetów ;)

Temperatury na Kanarach, oby w Polsce zawsze tak było latem :) w dzień 24-26°C
w nocy 16-18°C

mapka i przykładowa trasa:

Tanie LOTY na Teneryfę można znaleźć np. www.ryanair.com/site/PL loty z W-wy lub przez Londyn Luton liniami Monarch.co.uk + Wizzair.pl oraz wiele innych linii lotniczych /easyjet.com, air berlin, norvegian.no , chartery itp. /oferuje przeloty na teneryfe. Oczywiście im szybciej kupujesz, tym mniej płacisz! Więc nie zwlekaj z decyzja! Lotów można szukać poprzez wyszukiwarki np. www.lataj-tanio.pl , fru.pl , lub skyscanner.net jeśli nie chcesz tracić czasu na poszukiwania kontaktuj się z współpracującym biurem

Zamiast chłodu i pluchy w Polsce, wybierz słoneczną, ciepłą przygodę na Kanarach! Klimat jest idealny do uprawiania żeglarstwa.Lokalne wiatry i ciepło gwarantują idealną żeglugę przez cały rok. Zapierające dech w piersiach widoki. Od ośnieżonych szczytów wulkanicznych El.Teide 3.700m !!! , kilkusetmetrowych klifów poprzez soczysta zieleń lasów, do słonecznych plaż i błękitnego morza. Co kto lubi :)

..... ............

Odwiedzając Kanary śmiało możemy korzystać z tego co wyspy oferują poza żeglarstwem! Długo by wyliczać! Oprócz dzikiej przyrody

...............................

funkcjonuje tu również zagłębie turystyczne ze wszystkimi atrakcjami, parkami rozrywki, dobrze przygotowanymi, a niedrogimi marinami oraz tysiącami kafejek, barów i restauracji.

...........................

Zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt.

 
   
Tani hosting | Serwery | Rejestracja domen | Linki sponsorowane | Pozycjonowanie | Projektowanie stron | WEBMEDIA Polska