Strona główna

Rejsy żeglarskie

- Grecja
- Morze Śródziemne
- Wyspy Kanaryjskie
- Atlantyk
- Karaiby

Opis mojego jachtu
Szkolenia żeglarskie
Cennik rejsów
Terminarz rejsów
Galeria zdjęć i opinie
Informacje praktyczne
Kontakt z Kapitanem
 
 
Ceny i warunki udziału w rejsie

 

Cena miejsca dla jednej osoby na jachcie wynosi:

 

Doświadczenie i stopnie żeglarskie mile widziane, acz nie konieczne !!!

 

  • Grecja lato, jacht Cyclades 50.5 :
  • Zapytaj o oferte , najlepiej mailem lub whatsapp .Cena jest uzależniona od ilości osób oraz terminu
  • Rejsy półtora tygodniowe (10 noclegów) odpowiednio 1,5 x ceny powyżej
  • Karaiby, Wyspy Zielonego Przylądka, M.Śródziemne - rejsy jesienne "one way" - cena w Terminarz
  • Ceny specjale zamieszczane w zakladce Terminarz jednocześnie eliminują cenę Cennika na dany rejs.

dokładne terminy i trasy w zakładce Terminarz rejsów

Upusty

  • 5% rezerwacja dwóch kolejnych rejsów
  • dopłta za wykupienie całej kajuty do użytku przez jedną osobę
  • dodatkowy upust za niekompletną załogę przy rezerwacji całego jachtu
  • upusty nie sumują się i

upusty nie sumują się, ani nie są licone od cen specjalnych, promocyjnych, oddzielnie negocjowanych bądź typu "last minute". Ceny specjale zamieszczane są w zakladce Terminarz i jednocześnie eliminują cenę Cennika na dany rejs.

Cena obejmuje: miejsce/koję na jachcie, usługi skipera/kapitana , użytkowanie pontonu z silnikiem, dla zainteresowanych weryfikacja umiejętności żeglarskich wg. międzynarodowego standardu ISSA, opinie z rejsu wg. standardu PZŻ ( na jachtach powyżej 12 m ! niezbędnych do uzyskania wyższych stopni żeglarskich), podatek VAT , piękne wspomnienia :)

Cena nie obejmuje :-dojazdu/dolotu do jachtu oraz powrotu z jachtu, ani kosztów bieżących tzw. "kasa jachtowa" na którą składają się: wyżywienie na jachcie, paliwo, mariny, woda, gaz, sprzątania po rejsie, ok 100-150 Euro/os/tydz (załoga stała nie partycypuje w składce do kasy jachtowej). Kasa jachtowa zbierana jest podczas zaokrętowania; -ubezpieczenia załogi NNW i KL (zalecane we własnym zakesie), - restauracji, tawern, imprez, alkoholu itp; Dla chętnych wystawienie- certyfikatu ISSA " Sternik jachtu morskiego" "bądź "Competent crew" - 100 euro; Kapitan przed rejsem zbiera po 15 Euro/os jako ubepieczenie kaucji za potencjalne szkody powstałe podczas rejsu na jachcie, do kwoty 3000 euro. Szkody powyżej tej kwoty pokrywa casco jachtu.

Rezerwacją miejsca jest wpłata 50 % ceny , Wpłata skutkuje zajęciem miejsca na rejsie oznaczonym w Terminarzu. Wpłacający ma pierwszeństwo przed innymi zgłoszeniami nie popartymi wpłatami. Miejsca w kajutach przyznawane są losowo, Istnieje także możliwość rezerwacji konkretnej kajuty za dodatkową opłatą 60 euro/kajutę . Żadna wpłacona kwota nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z rejsu.

Uczestnicy rejsu są zobowiązani do wykonywania poleceń kapitana, który dba o bezpieczeństwo załogi i jachtu oraz nadzoruje całokształt zachowań załogi zgodnie z dobrą praktyką morską. Kapitan podejmuje ostateczne decyzje dotyczące planu rejsu.

Jestemy firmą zarejestrowana w Grecji , w związku z tym faktury VAT za czarter jachtu wystawiamy wyłącznie w jezyku greckim. Walutą wpłat i faktury jest wyłącznie Euro. Za ewentualne utrudnienia z tego tytulu wynikające przepraszamy!

Powyższa informacja nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Konto do wpłat w EURO ostanie presłane po potwierdzeniu dostępności , W tytule proszę wpisać "Yacht Charter data ..........." :

" SAILING FUN MON.IKE " - adres : Keas 9, Piraeus 18541 , Grecja

PIRAEUS BANK - adres: Aristotelous 1 Alimos 17455 Greece ( Grecja ) BIC:  PIRBGRAA ;

UWAGA NOWY NUMER KONTA IBAN , waluta EURO :

GR6901720280005028104857698 , Niekiedy bez GR przed numerem

W przypadku konieczności wpłaty w PLN lub innej walucie, prosimy o kontakt

 

 

 

 
   
Tani hosting | Serwery | Rejestracja domen | Linki sponsorowane | Pozycjonowanie | Projektowanie stron | WEBMEDIA Polska